Masaż oczyszczający (RAPAN)

Działanie głęboko oczyszczające, relaksujące i poprawiające krążenie, a także złuszczające, redukujące cellulit i wagę. Powolne ruchy masażysty stopniowo rozprowadzają po ciele preparat sporządzony na bazie Soli i Błota iłowo-siarczkowego Rapan. Z powierzchni skóry usuwany jest zniszczony i złuszczony naskórek, skóra pozostaje oczyszczona i głęboko nawilżona.

Masaż kojący (RAPAN)

Działanie uspokajające, relaksujące, oczyszczające. Preparat sporządzony na bazie peloidów Rapan przynosi ulgę – szczególnie gdy zabieg wykonywany jest w upalne, letnie dni lub po intensywnym wysiłku. Dodatkowo podczas zabiegu z powierzchni skóry usuwany jest zniszczony i złuszczony naskórek, skóra pozostaje głęboko nawilżona i oczyszczona.

Masaż relaksujący (RAPAN)

Działanie głęboko relaksujące, odświeżające, oczyszczające. Preparat sporządzony na bazie peloidów Rapan odpręża i łagodzi napięcie mięśniowe (w stresie, po intensywnym wysiłku). Dodatkowo podczas zabiegu z powierzchni skóry usuwany jest zniszczony i złuszczony naskórek, skóra pozostaje głęboko nawilżona i oczyszczona.

Masaż energetyczny (RAPAN)

Działanie stymulujące, poprawiające krążenie, redukujące wagę. Preparat sporządzony na bazie Niebieskiej Glinki Rapan łagodzi napięcie mięśniowe i pobudza organizm. Silne i zdecydowane ruchy masażysty przywracają energię poszczególnym partiom mięśni. Po zabiegu skóra pozostaje elastyczna, przyjemnie nawilżona.

Masaż balsamiczny (RAPAN)

Niezwykły zabieg łączący masaż ciała z aromaterapią. Działanie relaksujące, oczyszczające, poprawiające krążenie. Preparat do zabiegu sporządzony na bazie Niebieskiej Glinki Rapan i balsamicznego oleju świecowego przyjemnie odpręża, relaksuje, pobudza zmysły. Niepowtarzalne doznania wzmacnia aromatyczny zapach świecy płonącej podczas zabiegu. Skóra po zabiegu pozostaje przyjemnie nawilżona, pachnąca, niezwykle przyjemna w dotyku.