Ortezy podologiczne w centrum Warszawy

Wykonujemy indywidualnie dopasowywane ortezy podologiczne z masy silikonowej firmy Herbitas. Opracowujemy je indywidualnie do potrzeb każdego klienta, zgodnie z zasadami biomechaniki układu ruchu.

Ortezy i odciążenia stosujemy:
-na odciski i modzele
-na palce młoteczkowate i szponowate
-przy leczeniu hiperkeratozy i rozpadlin piętowych
Indywidualne ortezy i odciążenia korygują wady stóp i zapobiegają powstawaniu odcisków i modzeli, ochraniają też stawy zajęte procesem zapalnym i zwyrodnieniami.

Pedicure leczniczy

Rozpoznajemy schorzenia skóry stóp, usuwamy i pielęgnujemy zrogowaciały naskórek. Wszystko to ma na celu przywrócenie równowagi skórze i kondycji paznokciom.
Wykonujemy:
– kąpiel z masażem stóp
– opracowanie płytki paznokciowej
– opracowanie podeszwy stóp
– omówienie pielęgnacji stóp z doborem kosmetyków.

Zabiegi podologiczne

Fachowa ocena stanu skóry stóp, rozpoznanie wad stóp, usuwanie dolegliwości bólowych i korekty paznokci, ma na celu poprawienie kondycji stóp.
Szczególnie są to:
– usuwanie odcisków
– usuwanie nagniotków
– usuwanie modzeli
– skrócenie i opracowanie płytki paznokciowej
– pielęgnacja pękających pięt
– korekta wrastających paznokci
– tamponada
– dobór odpowiednich ortez

SPA pedicure

Odświeżający zabieg. Obejmuje: relaksującą kąpiel, masaż, peeling wygładzający zgrubienia skóry, nadanie kształtu i wypolerowanie paznokci, usunięcie skórek oraz nałożenie lakieru.

Pedicure klasyczny

Kompleksowy zabieg pielęgnacyjno-relaksujący. Składa się m.in. z kąpieli, która przynosi ulgę zmęczonym i opuchniętym stopom i masażu opartego na indywidualnie dobranym kremie. Zabieg może się zakończyć odtłuszczeniem płytki paznokcia i malowaniem.

SPA manicure

Odprężający zabieg dla dłoni, które poddawane są relaksującemu masażowi i peelingowi. Zabieg obejmuje nałożenie maseczki, usunięcie skórek, opiłowanie i pomalowanie paznokci.

Zabieg parafinowy

Poprawia ukrwienie skóry, zwiększa jej elastyczność. Po zabiegu skóra na dłoniach jest bardzo miękka, delikatna, gładka i dobrze nawilżona.

Manicure klasyczny

Pielęgnacja za pomocą specjalnie dobranych kosmetyków z uwzględnieniem typu skóry i rozpoznanych dolegliwości. Kompleksowy zabieg, który przywraca dłoniom piękny i zdrowy wygląd.