Maseczka oczyszczająca (RAPAN)

Ta maseczka doskonale oczyszcza i osusza skórę twarzy. Jest idealna dla tłustej, trądzikowej cery z dużymi porami. Zawarta w maseczce Żółta Glinka Rapan absorbuje zanieczyszczenia z powierzchni skóry, zamyka pory, reguluje wydzielanie łoju oraz pH skóry. Maseczka pozostawia skórę wyglądającą świeżo, widocznie poprawia jej teksturę.

Maseczka kojąca (RAPAN)

Ta maseczka doskonale dotlenia skórę twarzy, przynosi ukojenie. Sprawia, że skóra wygląda młodziej, jest przyjemnie nawilżona i uspokojona. Szczególnie zalecana dla cery normalnej oraz delikatnej i wrażliwej.

Maseczka regenerująca (RAPAN)

Jest to maseczka o działaniu odżywczym, doskonale odświeża i regeneruje skórę twarzy. Sprawia, że skóra wygląda młodziej, jest przyjemnie nawilżona, rozświetlona i wygładzona. Szczególnie polecana dla cery normalnej oraz dojrzałej i wysuszonej.

Maseczka + masaż twarzy (RAPAN)

Skorzystaj z dobroczynnego działania dowolnej maseczki Rapan oraz delikatnego masażu twarzy. Specjalnie dostosowana technika masażu rozluźnia i likwiduje napięcie mięśni. Połączenie maseczki z masażem wzmacnia oraz wydłuża efekt relaksu i odprężenia.