Peeling solny (RAPAN)

Masa peelingowa na bazie Soli Rapan delikatnie oczyszcza skórę, pozbawiając ją zniszczonych i złuszczonych elementów (naskórek). Zabieg wygładza, nawilża, natłuszcza i dotlenia skórę, pozostawiając ją aksamitną w dotyku. Odpowiedni do każdego rodzaju skóry.

Peeling kojący (RAPAN)

Masa peelingowa na bazie Niebieskiej Glinki i Soli Rapan wyjątkowo delikatnie oczyszcza skórę, pozbawiając ją zniszczonych i złuszczonych elementów (naskórek). Zabieg wygładza, nawilża i dotlenia skórę, pozostawiając ją aksamitną w dotyku. Szczególnie zalecany do skóry wrażliwej, dojrzałej, delikatnej.

Peeling oczyszczający i uspokajający (RAPAN)

Ten zabieg bardzo łagodnie oczyszcza skórę ze zniszczonego i złuszczonego naskórka. Siarkowodór zawarty w Błocie iłowo-siarczkowym Rapan stymuluje krążenie krwi i procesy biochemiczne zachodzące w skórze, podnosząc produkcję enzymów i poziom kwasu askorbinowego w tkankach – co poprawia metabolizm. Bromki i inne substancje uspokajające wzmacniają efekt zrelaksowania, odprężenia. Skóra po zabiegu jest wygładzona, dotleniona i przyjemnie nawilżona. Zabieg dla każdego rodzaju skóry.