Opalanie

Solarium

Nowoczesna tuba stojąca SUNRISE 8000 z lampami o mocy 180W sprawi, że poczujesz słońce przez cały rok. Dla wzmocnienia efektów proponujemy m. in. profesjonalną linie kosmetyków firmy ONYX.

Opalanie natryskowe

SunFX to profesjonalna i nowoczesna, całkowicie bezpieczna metoda pozwalająca na uzyskanie natychmiastowej opalenizny za pomocą opalania natryskowego. Jest to propozycja dla wszystkich, którzy chcą uzyskać piękna opaleniznę, zachowując młodość i zdrowie swojej skóry, nie narażając jej na działanie szkodliwych promieni UV. Słońce powoduje wysuszenie skóry, fotostarzenie, oparzenia i przebarwienia. Z myślą o tych zagrożeniach została opracowana nowa technika opalania, niepowodująca żadnych skutków ubocznych.

Profesjonalny sprzęt SunFX, w połączeniu z płynami opalającymi o naturalnym składzie, gwarantuje najwyższą jakość usługi. Preparaty opalające nadają skórze wyrazistą i naturalnie wyglądającą opaleniznę.

Metodę opalania SunFX wyróżnia zastosowanie bezzapachowych preparatów najnowszej generacji, które nie zawierają alkoholu i szkodliwych substancji, dlatego opalać się mogą nawet kobiety w ciąży i alergicy. Seria preparatów występuje w trzech odcieniach, które można dobrać odpowiednio do kolorytu skóry.

Samo nakładanie kosmetyku trwa ok. 5 – 10 minut. Dla uzyskania lepszego efektu powinno się wykonać wcześniej peeling całego ciała. Po nałożeniu płynu opalającego, kosmetyczka suszy całe ciało, do całkowitego wchłonięcia się preparatu. Kolor utrwala się jeszcze przez kolejne 2 do 3 godzin, dlatego warto odczekać minimum 2 godziny przed wzięciem prysznica.

Efekt utrzymuje się od 7 do 10 dni. Przy kolejnej aplikacji nawet 14 dni. Regularne nawilżanie przedłuży czas utrzymywania się opalenizny.