Fryzjerstwo

Zdrowe włosy to piękne włosy. Niestety ciągłe nanoszenie farb, lakierów a nawet zwykłych żeli czy pianek osłabia ich strukturę. Dlatego w Instytucie Urody szczególną wagę przywiązuje się do profesjonalnej pielęgnacji włosów. Tworzymy także niepowtarzalne fryzury, odpowiadające najnowszym trendom mody. Wszystko po to, aby cieszyć się pięknem włosów każdego dnia.

Pracujemy głównie na profesjonalnych produktach firm Oyster oraz  Schwarzkopf, to liderzy w koloryzacji i pielęgnacji włosów. Dzięki odpowiednio dobranym produktom możemy podkreślić naturalny charakter, pomagając jednocześnie zadbać o piękne i zdrowe włosy.

ZALETY – niesamowity blask, brak odrostów, zdrowe włosy.

Bardzo polecamy

Zabieg True Keratin keratynowe prostowanie włosów

dobry fryzjer w warszawie keratyna do włosów

Zabieg keratynowy True Keratin poleci każdy profesjonalista, dobry fryzjer. Znakomity dla włosów nieposłusznych oraz potrzebujących regeneracji.

Jeśli masz naturalnie lekko kręcone włosy z tendencją do puszenia się i są one nieodporne na nawet lekki wiatr albo odrobinę wilgoci, to jest to zabieg dla Ciebie.

Zabieg keratynowy True Keratin przeznaczony jest dla włosów nieposłusznych oraz potrzebujących regeneracji.

Bezpośrednio po zabiegu włosy są miękkie i gładkie. Cudownie odbijają światło! Po odczekaniu 48 godzin trzeba je umyć specjalnym szamponem i nałożyć odżywkę. Efekt jest spektakularny i utrzymuje się do kilku miesięcy w zależności od rodzaju włosów. Włosy lśnią, nie puszą się, łatwo je układać. Wyglądają na zdrowsze.

Więcej informacji o zabiegu znajdziecie na stronie www.keratinpolska.pl

Fryzjer pracujący w naszym Instytucie jest profesjonalistą i pasjonatem swojej pracy. Jeżeli poszukiwany jest przez Państwa dobry fryzjer to serdecznie zapraszamy do sprawdzenia oferty jaką oferuje nasz salon fryzjerski w Warszawie!